Poznaj nasz klub dla dzieci Xtreme KiDS w Tarnowie

O NAS

Xtreme KiDS, to miejsce zabaw i sportu, które powstało z myślą o dzieciach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży fitness wiemy, jak ważne jest budowanie zdrowych nawyków już w najmłodszych grupach wiekowych. Oprócz swobodnej zabawy, w naszej ofercie mamy zajęcia rekreacyjno-ruchowe prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Poprzez umożliwienie zostawienia dziecka pod opieką naszego personelu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców chętnych na popołudniowe treningi w sąsiadującym klubie Xtreme Fitness. Dzięki temu zarówno rodzic, jak i dziecko ma szansę skorzystać z najlepszej, aktywnej formy wypoczynku.

Najważniejsze informacje:

Godziny otwarcia klubu Xtreme KiDS: poniedziałek-piątek od 12:00 do 20:00 oraz sobota-niedziela od 10:00 do 20:00
Klub zabaw dla dzieci w wieku: od 0 do 12 lat
Cennik wejść sprawdzisz TUTAJ
Opiekunowie nie płacą za wstęp
Dzieci mogą bawić się swobodnie, tak jak chcą oraz skorzystać ze specjalnych zajęć z instruktorami, które sprawdzisz TUTAJ
Dzieci korzystają z całego obiektu bez obuwia
Opiekunowie również muszą ściągnąć buty lub pobrać w recepcji ochraniacze na obuwie
Rekomendujemy założenie obuwia zamiennego w celu skorzystani z bieżni w strefie X-gym

Strefy w naszym klubie

Jest strefą urządzoną z myślą o maluszkach w wieku 0-6 lat. Kreatywne, drewniane zabawki, tablice manipulacyjne oraz kąciki interaktywne zapewnią rozrywkę najmłodszym uczestnikom zabawy.
To strefa przeznaczona do organizacji wszelkich zajęć ruchowych dla dzieci pod okiem instruktorów, zgodnie z naszym grafikiem zajęć.
Wspinanie, pokonywanie przeszkód, kładek ruchomych oraz elementów linowych i wyposażenia, zawieszonych na wysokości, to elementy toru ninja, wymagające dobrej sprawności i co najmniej 120 cm wzrostu u dzieci. Dzieci mniejsze zapraszamy do „Małpiego Gaju”, który znajduje się obok, w tej samej strefie. Dla dzieci od 3 do 12 lat.
Na to juniorzy czekali od dawna-siłownia dla dzieci! W strefie znajduje się 6 maszyn sprzętu Panatta Kids, z których korzystać dzieci od 120 cm wzrostu.
Ta strefa została przygotowana z myślą o niezapomnianych imprezach urodzinowych. Urządzona w trzech odrębnych stylach, sprosta oczekiwaniom zarówno tych najmłodszych, jak i nastoletnich gości. Istnieje możliwość przygotowania także imprez rodzinnych i okolicznościowych. Sprawdź nasze PAKIETY URODZINOWE.
To miejsce relaksu przygotowane głównie z myślą o wygodzie dorosłych. Przytulne wnętrze, miękkie sofy oraz bogata oferta bistro i kawiarni, zapewnia opiekunom chwilę relaksu podczas, gdy dziecko korzysta z sali zabaw. Miejsce posiada wi-fi co daje także swobodę do pracy.

Kim są nasi instruktorzy zajęć?

Agata Duda

Magister WF (AWF Kraków), licencjonowana instruktorka sportów (gimnastyka, boks, pływanie), instruktorka fitness, trenerka personalna, nauczycielka WF w Szkole Podstawowej. Od lat związana z rekreacją ruchową, treningami, aktywnością dzieci i młodzieży oraz dorosłych (m.in. wieloletnie doświadczenie w klubach fitness, szkółkach treningowych). Zawodniczka Spartan Training Group Tarnów.
Trenerka aktywna, profesjonalna, kreatywna.
Jednym zdaniem — kocha to, co robi i robi to dobrze.

Małgorzata Leżoń

Studiuję fizjoterapię na Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. W 2021 roku prowadziłam zajęcia taneczne w szkołach podstawowych. Tańczę od 12 roku życia (między innymi w studio Shiva oraz B&B studio). Uwielbiam dzieci i łatwo łapię z nimi wspólny język. Moją przyszłość wiążę z fizjoterapią pediatryczną.

Przemysław Wnęk

Jestem studentem pierwszego roku fizjoterapii oraz trenerem dwóch grup w drużynie piłkarskiej (Juniorzy Młodsi oraz Juniorzy Starsi). Interesuję się przygotowaniem motorycznym i w tym kierunku ukończyłem szereg kursów, z których wiedzę mogę praktykować podczas moich indywidualnych treningów z młodymi sportowcami. Z siłownią Xtreme Fitness jestem związany od wielu lat. Początkowo jako klubowicz, a obecnie prowadzę zajęcia fitness w Dąbrowie Tarnowskiej. W swojej młodej karierze trenera piłki nożnej miałem przyjemność trenowania kategorii „skrzat” w klubie piłkarskim, gdzie nabywałem doświadczenia w pracy z dziećmi. Na ten moment staram się w dalszym ciągu stawiać na rozwój osobisty poprzez czynny udział w wielu szkoleniach i kursach.

Beata Sutkowska

Jestem absolwentką AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne i gimnastyka korekcyjna. Od 20 lat pracuje w szkole jako nauczycielka wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. Prywatnie współpracuje ze sportowcami, którym pomagam osiągać założone rezultaty. Trenowałam lekką atletykę, a dokładniej siedmiobój. Równocześnie tańczyłam w teatrze tańca „Bajka”, gdzie zdobyłam podstawy techniki tańca współczesnego, które wykorzystuje podczas pracy z własnym zespołem. Jestem energiczna i uśmiechnięta. Kocham pracę z dziećmi. Wykorzystuję ukryty ruch taneczny jako formę rehabilitacji i terapii tańcem. Jestem autorką wielu przedstawień tanecznych: „Kopciuszek”, „Królowa Śniegu”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
Copyrights © Xtreme KIDS